Komoda 80

Kaina: 127.00€ 95.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Komoda 80

Kantuotė- PVC

Puiki kokybė

Išmatavimai:80pl x 92h x 44gl

Pasirinkus baltos spalvos komodą, fasadai bus be MDF (apvadų, durelės bus lygios, kaip nuotraukoje. Pasirinkus visas kitas spalvas durelės bus dekoruotos su mdf)

Pasirinkite galimas spalvas:

Balta matinė, alksnis, riešutas tamsus, riešutas šviesus, sanoma šviesi

Baldas - nesurinktas

 

Perkant prekių už 100 € ir daugiau, pristatymas nemokamas!
 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Žymos: