LO-1 svetainės, jaunuolio kambario baldų sistema (spinta, pastatoma lentyna, komoda, pakabinama spintelė, rašomasis stalas, žurnalinis staliukas, vitrina)

Kaina: 0.00€

Galimi pasirinkimai

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!LO-1 svetainės, jaunuolio kambario baldų sistema (spinta, pastatoma lentyna, komoda, pakabinama spintelė, rašomasis stalas, žurnalinis staliukas, vitrina)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!
 
Modernaus dizaino baldų sistema tinkanti tiek svetainės, tiek jaunuolio kambariui
 
Baldų spalvų kombinacijos leis sukurti unikalią kambario atmosferą
 
Platus modulinių baldų pasirinkimas padės sukurti originalų kambario dizainą
 
Baldai gaminami iš LMPD
 
Kantuotė: PVC
 
Spalvų pasirinkimo nėra
 
Vitrinoje L-3 papildomai galima įmontuoti LED apšvietimą lentynose (+33€)
 
Išmatavimai ir brėžiniai: nuotraukose
 
Pasižymėkite norimas dalis ir susikurkite savo svajonių kambarį!
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!