ARDE natūralaus medžio ąžuolo , staliukas svetainės, prieškambario , miegamojo kambario , Magrės baldai

-5%
Kaina: 593.00€ 563.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!ARDE natūralaus medžio ąžuolo , staliukas svetainės, prieškambario , miegamojo kambario , Magrės baldai

Nemokamas pristatymas!!!!

Matmenys (IxGxA):

990 x 590 x 350 mm 
 
990 x 590 x 450 mm
 
Galite pasirinkti stalviršio atspalvį
 
Iš siūlomų ąžuolo spalvų paletės galite pasirinkti stalviršio atspalvį
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!