Spintelė prie lovos MODENA

Kaina: 139.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Spintelė prie lovos MODENA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Modernaus stiliaus miegamojo staliukas MODENA su ištraukiamu stalčiumi smulkiems daiktams. Staliuko apačioje yra talpi, atvira erdvė daiktams. Šis staliukas suteiks miegamajam jaukumo ir išskirtinumo, o Jus mėgausitės jo teikiamu komfortu ir išskirtiniu dizainuGamybai naudojama fanera ir buko mediena, užtikrinanti baldo tvirtumą ir ilgaamžiškumą

Šis staliuko modelis gali būti aptraukiamas audiniu, eko arba natūralia oda

Platus audinių pasirinkimas

Audinį galite išsirinkti ČIA

Eko odą išsirinksite ČIA

Natūralios odos atspalvių pasirinkimą rasite ČIA

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai