Sofa-lova LISABONA 3

Kaina: 353.00€ 279.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Sofa-lova LISABONA 3

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!

Modernaus dizaino sofa-lova užapvalintais porankiais

Dėmesio!!!! Nuo šiol kampo kojytės bus medinės,(nuotraukoje - metalinės), galima rinktis iš trijų spalvų:sidabrinės, tamsiai rudos arba šviesiai rudos

Yra patalynės dėžė

Clic-clak pakėlimo mechanizmas

Didelis audinių pasirinkimas

Galimi deriniai:

Porankiai: galima gaminti porankių viršutinę juostą iš pasirinktos eko odos, o porankių šonus iš audinio, arba visą porankį iš pasirinktos eko odos ar audinio
Pagalvės:  gali būti margos arba to pačio audinio , kaip ir visas baldas
Galima rinktis visą baldą iš vieno pasirinkto audinio 

Galima rinktis skirtingų spalvų lovą ir pagalvėles

Išmatavimai:

Plotis - 216 cm

Gylis - 94 cm

Aukštis - 76 cm

Miegama vieta: 142 x 196 cm

Pagaminta Lietuvoje!

 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai