ELITE Svetainės kambario Sofa-lova

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!ELITE Svetainės kambario Sofa-lova

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!
 
Naujiena Elite – tai Skandinaviškas prieskonis Jūsų stilinguose namuose! Sofa yra gaminama Lietuvoje iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina
 
ilgaamžiškumą.
 
Sofa Elite gali ne tik garantuoti jaukų pasisėdėjimą su šeima arba draugais, bet ir transformuotis į komfortišką dvigulę lovą dėl integruotos miegamosios
 
funkcijos.
 
Duokite laisvę savo fantazijai ir aprenkite baldą labiausiai tinkančiomis spalvomis iš mūsų plataus audinių pasirinkimo.
 
Platus audinių pasirinkimas (nuo pasirinkto audinio kaina gali keistis)
 
Jei rinksitės audinį iš nurodytų pavyzdžių kaina nesikeis, kitą audinį galite išsirinkti ČIA
 
Išmatavimai:
 
Plotis - 208 cm
 
Gylis - 93 cm
 
Aukštis - 90 cm
 
Miegama vieta: 196 x 158 cm
 
Pagaminta Lietuvoje!
 
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!