DOMINO sofa, svetainės kambario minkšta miegama Sofa lova , Magrės baldai

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!DOMINO sofa, svetainės kambario minkšta miegama Sofa lova , Magrės baldai

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!
 
Sofa-lova DOMINO sukurta taip, kad prireikus ją būtų galima transformuoti į miegamą lovą.
 
Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis Pocket spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką kasdieniniam miegojimui.
 
Pakeliamas miegamojo mechanizmas nebraižo grindų dangos
 
Yra patalynės dėžė. Daiktadėžėje įmontuotos ventiliacinės angos užtikriną pastovią oro cirkuliaciją ir laikomų daiktų gaivumą
 
Baldo atrama - metalinės kojelės. Galite rinktis iš penkų spalvų
 
Platus audinių pasirinkimas,  audinį išsirinksite ČIA
 
Išmatavimai: nuotraukose ir brėžiniuose
 
Plotis - 210 cm
 
Gylis - 96 cm
 
Aukštis - 90 cm
 
Miegama vieta: 195 x 145 cm
 
 
Daugiau DOMINO kolekcijos baldų galite pasirinkti 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!