ROMENA miegamas miegamojo kambario čiužinys savo sudėtyje esančiu natūraliu kokoso pluoštu

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!ROMENA miegamas miegamojo kambario čiužinys savo sudėtyje esančiu natūraliu kokoso pluoštu

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!
 
ROMENA – spyruoklinis čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiu natūraliu kokoso pluoštu, kuris suteikia čiužiniui kietumo ir stabilumo.
 
Čiužinio ypatybės:
 
pasižymi antibakterinėmis savybėmis;
universalus, dvipusis čiužinys su galimybe pasirinkti kietesnę arba minkštesnę pusę;
pralaidus orui;
išskirtinai tvirtas ir elastingas;
su nusegamu ir skalbiamu užvalkalu.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Čiužinio ROMENA branduolys yra iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis.
 
Tai dvipusis čiužinys, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pusės, gali būti kietesnio arba minkštesnio miego pagrindu. Viena, kietesnė pusė yra iš 1,2 cm kokoso pluošto ir 3 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR sluoksnio. Kokoso pluoštas yra išskirtinai laidus orui ir standus, taip pat pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl ilgą laiką išlieka tvirtas ir elastingas. Kita, šiek tiek minkštesnė čiužinio pusė padengta 3 cm padidinto elastingumo putų poliuretanu HR. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.
 
Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu. Užvalkalo audinį galima rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos ar impregnuoto Aloe Vera ekstraktu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
 
PASTABA: netinka lovoms, turinčioms šoninį grotelių pakėlimą.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40kg/m³)  – 3 cm.
§ Kokoso pluoštas (1200 gr/m²) – 1 cm.
§ 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema – 400 vnt./m².
§ Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.
§ Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m³)  – 3 cm.
§ Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110–120 kg.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
§ Lovos pagrindas – grotelės.
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!