ROJUS čiužinys Multipocket sistemos pagrindu, viskoelastine medžiaga VISCOOOL

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!ROJUS čiužinys Multipocket sistemos pagrindu, viskoelastine medžiaga VISCOOOL

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
ROJUS – tai elastingas, puikiai prisitaikantis Multipocket spyruoklių čiužinys su naujausios kartos viskoelastinėmis medžiagomis, kurių gamyboje naudojamas nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktas. Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje.
 
Čiužinio ypatybės:
 
Multipocket sistemos pagrindu, 400 vnt./m² į atskirą tekstilinį maišelį vilktų spyruoklyčių;
su unikalia, viskoelastine medžiaga VISCOOOL atliekančia termoreguliacijos funkciją;
su natūralia ir aplinką tausojančia viskoelastine medžiaga VISCOSOYA;
vasaros metu vėsina, o žiemą šildo;
universalus, dvipusis;
užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Tai dvipusis čiužinys, kuris iš vienos pusės yra padengtas unikalios, patentuotos, viskoelastinės medžiagos VISCOOOL su termoreguliacijos funkcija sluoksniu. Kitoje čiužinio pusėje – viskoelastinės medžiagos VISCOSOYA sluoksnis. VISCOOOL ir VISCOSOYA putų poliuretano gamyboje naudojami natūralūs ir aplinką tausojantys produktai. Genetiškai nemodifikuotas sojos aliejaus ekstraktas, naudojamas gamyboje, suteikia šioms medžiagoms natūralumo, elastingumo ir patvarumo.
 
Viskoelastinė medžiaga pasižymi spaudimą mažinančiu poveikiu.  Reaguodama į žmogaus kūno šilumą, minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei leidžia jam išlikti taisyklingoje padėtyje. Medžiagų derinys naudojamas čiužinio gamyboje leidžia jam  ilgą laiką išlikti elastingam, palaikančiam stabilią oro cirkuliaciją.
 
Šis čiužinys unikalus tuo, kad  dėl ypatingos VISCOOOL poliuretano  struktūros palaiko žmogaus kūno temperatūrą ir puikiai prie jos prisitaiko: vasaros metu vėsina, o žiemą kūną šildo.  Čiužinys naudojamas iš abiejų pusių, jam reikalingas tvirtas orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo.  Miegodami ant šio čiužinio žiemą nesušalsite, o vasarą nesukaisite. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Visose keturiose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo pagrindą.
 
Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§  Viskoelastinė medžiaga VISCOOOL (T-55 kg/m³) – 4 cm.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių blokas – 400 vnt./m².
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  Viskoelastinė medžiaga VISCOSOYA (T-55 kg/m³) – 4 cm.
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!