Fotelis ALNA

Kaina: 301.00€ 240.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis ALNA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Modernaus ir elegantiško dizaino fotelis ALNA patenkins net išrankiausių klientų skonį

Vientisas nerūdyjančio plieno karkasas. Lietas aukšto tankio poliuretanas suformuotas ant metalinio karkaso, kuris neleidžia baldo sėdimajai daliai susidėvėti. Tvirtai išlaiko savo formą ir yra patogus sėdėti

Fotelio atramos mechanizmas leidžia foteliui apsisukti aplink savo ašį 360o kampu

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Baldo atrama - metalinės kojelės

Išmatavimai:

Plotis - 62 cm

Gylis - 60 cm

Aukštis - 79 cm

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai