Kampas KING

Kaina: 2,645.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas KING

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

KING minkštas kampas - gali būti gaminamas su miegamu mechanizmu arba be miegamo mechanizmo. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys. Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė. Taip pat miegamas mechanizmas gali būti dviejų tipų: mechaninis arba automatinis, pastarasis turi būti įjungtas į elektros lizdą. Automatinio mechanizmo valdymo pultelius galima rinktis iš laidinio (su apsaugos kodu) arba integruoto. Su automatiniu mechanizmu.

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas. Galite rinktis kampą ir be miegamo mechanizmo. 

Dėl pakėlimo lankstų viršutinė baldo dalis lieka atvira, todėl galima į ją patogiai ir saugiai sudėti daiktus. Daiktadėžėje integruotos ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro laidumą ir čia laikomi daiktai išlieka gaivūs

Galite pasirinkti kairinę arba dešininę kampo pusę

Platus audinių pasirinkimas. Nuo pasirinkto audinio kaina gali keistis. Audinį galite išsirinkti ČIA

Galima gaminti iš natūralios odos

Išmatavimai:

Plotis - 300 cm 

Gylis - 172 cm

Aukštis - 86 cm

Pagrindinės baldo savybės:

  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas
  • Miegamasis mechanizmas gaminamas iš nerūdijančio plieno metalo
  • Baldo kojelės gaminamos iš natūralios ąžuolo medienos
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai