Kampas RIO

Kaina: 1,142.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas RIO

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Šiuolaikiškas, kompaktiškas svetainės kampas. Iš kitų išsiskiriantis savo patogumu ir lenktais, ne vienodų aukščių, gulsčiais porankiais. Komplektui prabangos suteikia medinės, lakuotos kojelės. Išvažiuojamo mechanizmo dėka lengvai transformuojamas į gulimą vietą. Nuimamų pagalvių dėka gulima vieta gaunama pakankamai didelė (142x215). Trumpojoje dalyje yra talpi patalynės dėžė, kuri pakelta tvirtai laikosi, todėl patogu naudotis.

 

       Sėdimoje dalyje sumontuotos dvigubos zigzaginės ir vertikalios spyruoklės, aukštos kokybės porolonas ir  sinteponas. Pagalvės pagamintos iš aukštos kokybės porolono. Prie kampo komplektuojama patogi banketė.

Didelis baldinių audinių pasirinkimas. 

Audinį galite išsirinkti ČIA

Kampo išdėstymą galima rinktis kairinį arba dešininį

Kairinis- stovint priešais kampą patalynės dėžė po kairę ranka

Dešininis- stovint priešais kampą, patalynės dėžė po dešinę ranka

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!