Kampas GRAND MAX auto

Kaina: 5,104.00€ 4,083.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas GRAND MAX auto

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

GRAND MAX auto minkštas kampas sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą, miegojimui skirtas mechanizmas yra įmontuotas dviejose sėdimose dalyse. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys.

Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė. Taip pat vienoje sėdimoje dalyje įmontuotas automatinis kojų pakėlimo mechanizmas. Užtikrinti dar geresnį poilsį galima reguliuoti atraminės pagalvės aukštį

Galimybė pasirinkti valdymo pultus iš dviejų variantų: laidinio ir integruojamo. Laidinis valdymo pultas su apsaugos kodu.

Pagal kliento poreikius yra galimybė užsisakyti papildomą baldo dalį - barą, kuris sukonstruotas taip, kad, esant poreikiui, bet kada jį galima būtų lengvai įkomponuoti į sofos vidurį. Bare yra įtaisyti 3 papildomi priedai, kurie stebina savo funkcionalumu - tai audio panelė su garso kolonėlėmis, pakeliama bei individualiai reguliuojama lentyna ir dėžė įvairiems daiktams susidėti. 

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Galima gaminti iš natūralios odos

Išmatavimai:

Plotis - 330 cm (su baru - 380 cm)

Gylis - 170 cm

Aukštis - 79 cm (su pakeltu atlošu - 95 cm)

Šiuolaikiškos kolekcijos baldai GRAND yra daugybės skirtingų dydžių. Lengvai išsirinksite Jūsų namų interjerui geriausiai tinkantį variantą. Žiūrėkite ČIA

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai