Kampas DOMINO

Kaina: 1,538.00€ 1,230.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas DOMINO

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Minkštas kampas DOMINO sukurtas taip, kad prireikus jį būtų galima transformuoti į miegamą lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis Pocket spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką kasdieniniam miegojimui.

Pakeliamas miegamojo mechanizmas nebraižo grindų dangos

Yra patalynės dėžė

Galima rinktis kairinį arba dešininį kampą

Baldo atrama - metalinės kojelės. Galite rinktis spalvą

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Išmatavimai:

Plotis - 260 cm

Gylis - 150 cm

Aukštis - 90 cm

Miegama vieta: 245 x 145 cm


Daugiau DOMINO kolekcijos baldų galite pasirinkti ČIA

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai