Minkštas kampas JANA

Kaina: 515.00€ 410.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!Minkštas kampas JANA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Modernaus dizaino minkštas kampas Jūsų namams
Dėmesio!!!! Nuo šiol kampo kojytės bus medinės,(nuotraukoje - metalinės), galima rinktis iš trijų spalvų:sidabrinės, tamsiai rudos arba šviesiai rudos
 
Kampas su miegamuoju mechanizmu
 
Yra patalynės dėžė
Taip pat galima rinktis su suapvalintais porankiais arba kvadratiniai porankiai ( kaina ir išmatavimai nesikeičia, tik dizaino skirtumas)
 
Kampas yra universalus, esant poreikiui galima, bet kada, pakeisti namų sąlygomis kampo pusę
 
Didelis audinių pasirinkimas
 
Galimi deriniai:
Porankiai: galima gaminti porankių viršutinę juostą iš pasirinktos eko odos, o porankių šonus iš audinio, arba visą porankį iš pasirinktos eko odos ar audinio
Pagalvės:  gali būti margos arba to pačio audinio , kaip ir visas kampas
Galima rinktis visą kampą iš vieno pasirinkto audinio 
 
Išmatavimai: 240 x 165 x 75 cm (plotis x gylis x aukštis)
 
Miegama vieta: 140 x 200 cm
 
Pagaminta Lietuvoje!

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai