Kampas RUBIN

Kaina: 1,398.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas RUBIN

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!

RUBIN - tai lengvo dizaino baldas, kuris tiks tiek modernaus tiek klasikinio stiliaus interjere. Savito subtilumo jam suteikia pagalvėse, bei porankiuose esančios sagutės. Taip pat didelis dėmesys kuriant šį baldą buvo skirtas porankių detalėms, išvaizdai, norėta išlaikyti kuo grakštesnes linijas, todėl panaudotas specialus mechanizmas, kuris leidžia reguliuoti porankių padėtį

RUBIN minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys

Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė

Karkasas gaminamas iš buko medienos, kuri savo tvirtumu yra antra po ąžuolo

Sėdimose dalyse įmontuotos Pocket spyruoklės

Galite rinktis kairinį arba dešininį kampą

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Galima gaminti iš natūralios odos

Išmatavimai:

Plotis - 260 cm (su atlenktais porankiais - 270 cm)

Gylis - 185 cm

Aukštis - 90 cm

Miegama vieta: 153 x 200 cm

 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai