Kampas RUBIN

Kaina: 1,304.00€

Galimi pasirinkimai

Kampo pusės:


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kampas RUBIN

Šiuo metu baldams taikoma -10% nuolaida

Nuolaida bus pritaikyta tik patvirtinus užsakymą

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!

Pagrindinės charakteristikos:
Tipas: Su miegamuoju mechanizmu
  • Su dėže patalynei
  •  Kaina su natūralia oda: nuo 2180 €
  •  Kaina priklauso nuo pasirinkto apmušalo rūšies.
 RUBIN minkštas kampas - sukurtas taip, kad esant poreikiui jį galėtumėte transformuoti į miegamą lovą. Dėl pakeliamojo miegamojo mechanizmo grindų danga nesibraižys. Kampinėje dalyje yra įmontuota patalynės dėžė. Porankiuose įtaisytas specialus mechanizmas, kuris lengvai reguliuojamas norima padėtimi.
 
Pagrindinės medžiagos, kurios naudojamos užtikrinti baldo kokybę ir komfortą:
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos medinės lentutės.
  • Sėdimosiose dalyse įtaisytos spyruoklės POCKET.
  • Sėdimose dalyse naudojamas aukšto tankio poliuretanas.
  • Kojytės gaminamos iš natūralios beržo medienos.
  • Karkaso rėmui gaminti naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą yra antra po ąžuolo.

   Rubin - tai lengvo dizaino baldas, kuris tiks tiek modernaus tiek klasikinio stiliaus interjere. Savito subtilumo jam suteikia pagalvėse, bei porankiuose esančios sagutės. Taip pat didelis dėmesys kuriant šį baldą buvo skirtas porankių detalėms, išvaizdai, norėta išlaikyti kuo grakštesnes linijas, todėl panaudotas specialus mechanizmas, kuris leidžia reguliuoti porankių padėtį.

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai