Miegamojo lova VENA

Kaina: 480.00€ 288.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!Miegamojo lova VENA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Patogi ir didelė miegamojo lova VENA išsiskiria savo aukštu ir minkštu galvūgaliu. Miegamojo lova Vena – klasikos ir europietiško stiliaus derinys.

Lova neturi aštrių kampų, turi erdvę patalynės dėžę (atidaromą iš kojūgalio) ir originalų dizainą.

Lova yra tvirtos konstrukcijos, turi ortopediniu pagrindu pagamintą karkasą (čiužinys dedamas ant lanksčių, klijuotos faneros grotelių, kurios įsistato į metalinį rėmą),  bei  tvirtą, ilgaamžį, dujiniu pagrindu pagamintą pakeliamąjį lovos mechanizmą, leidžiantį pakelti lovos pagrindą tyliai, vienu rankos mostu.

Miegamos lovos pagrindas statomas ant pačio karkaso. Dėl to lova yra stabili ir patikima.

Lovos pagrindas - grotelės

Lova gaminama iš  eko odos arba  audinio.

Lovos sagutės trauktos tuo pačiu audiniu, kaip ir Jūsų pasirinktas lovos audinys.

Išmatavimai ir kainos:

Galvūgalio aukštis - 120 cm

Lovos tipas Plotis Gylis Aukštis Miegama vieta  
Lova 160 184 215 30,5 160 x 198  

 

Šiuo metu lovai rekomenduojami akcijiniai čiužiniai:

Čiužinys Plotis Ilgis Aukštis Kaina
Ekstra hard strong 160 160 198 24 210 €
Ekstra strong 160 160 198 24 170 €
Komfort 160 160 198 20 130 €

 

Jei pageidaujate ne rekomendacinio pobūdžio čiužinio, jį išsirinkti galite ČIA (atkreipiame dėmesį, kad išskyrus rekomenduojamus čiužinius, lovai tinka tik 195 cm ilgio čiužinys!!!)

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai