SICILIJA PLIUS Miegamojo kambario miegama lova

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!SICILIJA PLIUS Miegamojo kambario miegama lova

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!
 
Aukšta ir patogi skandinaviško dizaino lova SICILIJA PLIUS yra gaminama Lietuvoje iš aukštos kokybės medžiagų. 
 
Lova parduodama kartu su 5 minkštumo zonų kišeninių spyruoklių čiužiniu ir higieniniu antčiužiniu, kurie užtikrina komfortiškas sąlygas geram miegui
 
Lovos galvūgalis puoštas įtrauktomis sagomis
 
Lova turi integruotas dvi patalynės dėžes (atidaromos iš šonų)
 
Jums pageidaujant lova gali būti gaminama ir be patalynės dėžės (teirautis pas pardavėją)
 
Platus audinių pasirinkimas. Jei rinksitės iš rekomenduojamų audinių, kaina nesikeis, jei pageidaujate kito audinio, jį galite išsirinkti ČIA
 
Lovos Išmatavimai: nuotraukose
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!