Čiužinys HILDING SALSA VELVET

Kaina: 229.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Čiužinys HILDING SALSA VELVET

 
NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!
 
Hilding SALSA Velvet – tai kietas skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, išprofiliuotas taip, kad čiužinyje būtų 7 anatominės kietumo zonos bei puiki oro cirkuliacija.
 
Aukštis - 22 cm
 
Pagrindinė čiužinio dalis – 4,6 cm viskoelastinės medžiagos sluoksnis. Tai padidinto elastingumo putų poliuretas, kuris puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formų.  Po juo yra 14 cm profiliuotas Flexifoam putų poliuretanas, kuris pasižymi aukštu elastiškumo ir prisitaikymo lygiu. Kadangi visas putų poliuretanas pjaustomas mūsų gamykloje taikant naujausią technologiją bei specialią ergonomiškumo matavimo įrangą, sukūrėme geriausiai mūsų klientų poreikius bei jų anatomiją atitinkančius nespyruoklinius čiužinius. Visi sluoksnisi yra bangos formos - tai užtiktiną ypač aukštą komfortą. 
 
Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 7 anatominės zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Čiužinys yra kietas.
 
Nuvelkamas užvalkalas pagamintas iš Velvet, savo sudėtyje turinčio pažangių viskozės pluoštų, antialerginio audinio, kuris ne tik natūraliu būdu (nenaudojant chemijos) kovoja su nepageidaujamomis bakterijomis, bet ir reguliuoja kūno temperatūrą, o taip mažina ir žmogaus prakaitavimą. Ne tik čiužinyje išprofiliuoti oro kanalai, bet ir aplink čiužinį einanti 3D juostelė suteikia galimybę čiužiniui idealiai kvėpuoti, kas yra labai svarbu nespyruokliniams čiužiniams. Be to užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia Jums skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną kiekvienam šio čiužinio savininkui!
 
Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą, inovacijas bei kokybę, perteiktą per sukauptą 75-ių metų gamintojo patirtį. Čiužinio gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų). 
 
Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.
 
Čiužinys transportuojamas supakuotas vakuumo pakuotėje, todėl lengvai telpa ir lengvajame automobilyje.
 
 
Galimi čiužinio nestandartiniai išmatavimai (dėl užsakymo kreiptis į pardavėją):
 
Čiužinio plotis, cm Ilgis iki 200 cm Ilgis virš 200 cm
70-80 240 € 263 €
81-90 261 € 286 €
91-100 335 € 367 €
101-120 356 € 390€
121-140 377 € 413 €
161-160 419 € 459 €
161-180 461 € 505 €

 

 
Čiužiniui suteikiama 15 metų garantija!

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai