Čiužinys SALSO

Kaina: 239.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Čiužinys SALSO

Nuolaida pritaikoma, patvirtinus užsakymą.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Čiužinio užvlkalas pagamintas iš švelnaus Belgiško trikotažinio audinio, daigstytas putlia medžiaga ir apsauginiu audiniu. Tamprus išorinis audinys nevaržo judesių. Užvalkalas lengvai nuimamas, turi užtrauktuką. Galimas skalbti iki 40 laipsnių temperatūros arba valyti sausu cheminiu būdu

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viscosoya medžiaga (memory foam) (tankis- 55kg./kub)- 4 cm.
  • Padidinto elastingumo 7 zonų putų poliuretanas HR (TANKIS t-42KG/KUB)- 18 cm.
  • Aukštis apie- 23 cm.
  • Kietumo lygis- viena pusė minkšta, kita pusė- vidutinė

Garantija- 5 metai

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai