Čiužinys OPERA

Kaina: 419.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Čiužinys OPERA

Nemokamas pristatymas!!!

Opera –  tai mūsų naujiena skirta Jums.
  • Kita čiužinio pusė padengta itin elastingu putų poliuretanu HR.
  • Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta net kelių skirtingų sluoksnių deriniu. Tai medvilnė, laidus orui lateksas, kokoso pluoštas bei ypatinga ir neįprasta, prabangių čiužinių bei lovų gamyboje naudojama medžiaga – arklio ašutai. Žinoma, visų pirma ašutai yra paruošiami taip, kad būtų tinkami čiužinių gamybos naudojimui, užkertant galimybes alerginei reakcijai. Paruoštas naudojimui arklio ašutų pluoštas veikia kaip puiki vėdinimo sistema. Ji neleidžia miegančiojo kūnui sukaisti ant tokio čiužinio žmogus jaučia tinkamiausią temperatūrą. Dėka natūralių arklio ašutų ir kitų medžiagų, esančių čiužinyje derinio miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta.
  • Čiužinys Opera Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, o jų yra net 400 kv/m, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai.
  • Žmogus vis labiau vertina natūralumą bei jį supančią aplinką, todėl siūlome išbandyti čiužinį į kurį stengėmės sudėti kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų. Tokios medžiagos pasižymi geru pralaidumu orui ir puikiu vėdinimusi.
  • Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išpjaustytų vėdinimo angelių.
  • Čiužinys puikiai praleidžia orą, nesugeria drėgmės ją natūraliai išgarindamas.
  • Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. 
  • Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo ar kietesnį pagrindą.
  • Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

 Medvilnės sluoksnis  (500 gr/m2)- 0,5 cm
 Arklio ašutų pluoštas (T-45kv/m), 900 gr/m2 – 4cm
 Laidus orui lateksas (T-65 kg/m3)-2 cm
 Kokoso pluoštas – 1cm
 7 zonų Multipocket spyruoklių sistema
 Spyruoklių apsauga, veltinio sluoksnis – 5 mm
 Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3) – 3 cm
 Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120kg
 Lovos pagrindas – grotelės

Specialiai pjaustyti, orui laidūs čiužinio šonai

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie : 26 cm

Čiužinys – dvipusis.  Garantija – 5 metai

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!