Čiužinys IMPERIAL

Kaina: 375.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Čiužinys IMPERIAL

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Imperial tai modernus ir kokybiškas ortopedinis Multi-pocket spyruoklių sistemos čiužinys
 
Gaminamas Lietuvoje iš aukštos kokybės medžiagų
 
Čiužinys yra sudarytas iš:
  • švelnaus veltinio
  • HR putų poliuretano
  • 7 anatominių zonų Multi-pocket kišeninių spyruoklių,

Multi-pocket spyruoklės garantuoja išskirtinį komfortą ir čiužinio ilgaamžiškumą, kadangi spyruoklės yra nepriklausomos viena nuo kitos

Bendra Imperial sudėtis nulemia čiužinio tvirtumą ir elastingumą bei garantuoja ypatingai komfortišką poilsį ir kokybišką miegą
 
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!