Pufas DELUX

Kaina: 180.00€

Galimi pasirinkimai

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Pufas DELUX

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Siekiant užtikrinti baldų kokybę, pufai DELUX gaminami iš itin kokybiškų medžiagų

Pufo sėdimojoje dalyje naudojamas padidinto elastingumo putų poliuretanas. Dėl atvirų porų vidinės sandaros šis poliuretanas yra ypatingai pralaidus orui ir greitai atsistato į pradinę padėti, užtikrindamas sėdėjimo komfortą

Pufas yra atidaromas. Viduje yra daiktadėžė

Platus audinių pasirinkimas, iš kurių Jūs tikrai išsirinksite tinkamiausią variantą, kuris harmoningai papuoš Jūsų namus (nuo pasirinkto audinio kaina gali keistis)

Audinį išsirinksite ČIA

Galima gaminti iš natūralios odos. 

Galite rinktis didesnį arba mažesnį pufą

Išmatavimai ir kainos:

Pufo tipas Plotis Gylis Aukštis Kaina
Didesnis pufas 103 58 44 255 €
Mažesnis pufas 58 58 44 193 €

 

Daugiau baldų iš DELUX kolekcijos galite įsigyti ČIA

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai