Fotelis FOCUS

Kaina: 375.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis FOCUS

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!

 

Stilingas ir išskirtinio dizaino fotelis FOCUS patenkins net išrankiausio kliento poreikį

Fotelis gali būti su įspausta arba neįspausta sėdimąja dalimi

Baldo konstrukcija, kurios sudėtyje yra faneros, suteikia baldui patvarumo. Sudedamos konstrukcijos dalys suprojektuotos pažangiai ir yra patvaresnės už esančias įprastuose balduose.

Baldo sėdimoji ir atraminė dalys - patvarus didelio tankio poliuretanas, kuris užtikrina sėdėjimo komfortą ir greitai grįžta į pradinę padėtį

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Išmatavimai:

Plotis - 63 cm

Gylis - 63 cm

Aukštis - 83,2 cm

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai