LO1-3 svetainės baldų komplektas (Spinta, komoda, pakabinama lentyna, rašomaiss stalas, pastatoma lentyna, žurnalinis staliukas)

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!LO1-3 svetainės baldų komplektas (Spinta, komoda, pakabinama lentyna, rašomaiss stalas, pastatoma lentyna, žurnalinis staliukas)

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!
 
Modernaus dizaino svetainės kambario baldų komplektas 
 
Baldų spalvų kombinacijos leis sukurti unikalią kambario atmosferą
 
Šioje kolekcijoje siūlomas platus modulinių baldų pasirinkimas!
 
Galite įsigyti papildomų komplektacijos dalių. Žiūrėti ČIA
 
Baldai gaminami iš LMPD
 
Kantuotė: PVC
 
Spalvų pasirinkimo nėra
 
Komplektą sudaro šios dalys:
 
LO-1 Spinta 2 d.
 
LO-5 Komoda 2 d. 4 st.
 
LO-8 Pakabinama lentyna
 
LO-9 Rašomasis stalas
 
LO-10 Pastatoma lentyna
 
LO-11 Pastatoma lentyna
 
LO-12 Žurnalinis staliukas
 
Išmatavimai ir brėžiniai: nuotraukose

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!