Kavos staliukas NOVA

Kaina: 1,500.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Kavos staliukas NOVA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Dėl savo ypatingos formos šis staliukas taps namų puošmena ir akcentu. Žvaigždę primenanti staliuko forma padės sukurti žaismingą, eklektišką ir išraiškingą interjerą

Staliuką drąsiai galite derinti su kitų stilių baldais ir taip suteikti namams prabangos ir veržlumo 

Galite rinktis staliuką su skaidriu arba tamsintu stiklu

Išmatavimai:

Plotis - 120 cm

Gylis - 120 cm

Aukštis - 47 cm

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai