LA-9 staliukas, kavos staliukas, žurnalinis staliukas, svetainės, vaikų, jaunuolio kambariui, biurui

Kaina: 164.00€ 131.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!LA-9 staliukas, kavos staliukas, žurnalinis staliukas, svetainės, vaikų, jaunuolio kambariui, biurui

Nemokamas pristatymas!!!
 
Išmatavimai - 48,7 x 100 x 56 cm (A x P x G).
 
Kantuotė - PVC.
 
Baldas gaminamas iš aukštos kokybės LMDP.
 
Modernaus dizaino baldai, sukurti atsižvelgiant 
 
į naujausias interjero tendencijas.
 
Baldas nesurinktas.
 
Garantija 24 mėn.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!