HARMONIA JAI IR JAM čiužinys

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!HARMONIA JAI IR JAM čiužinys

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!
 
Čiužinys HARMONIA JAI ir JAM – tai ypatingo komforto gaminys, turintis unikalių, natūralių žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų.  Šis čiužinys, tam tikra prasme atradimas, kuris sprendžia labai dažną dviejų miegančiųjų žmonių problemą, kuomet nesutariama dėl miego pagrindo patogumo pojūčio. Šio čiužinio pagrindas, kuomet jo dydis yra dvigulis, atstoja dviejų skirtingų minkštumo lygių pojūčius tačiau jis išlieka vientisu. Čiužinio branduolys sudarytas iš dvipusio, skirtingo minkštumo kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Būtent tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų 400 vnt./m² ,be to viena tokio bloko pusė yra kietesnė, tuo tarpu kita minkštesnė. Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą leisdama patogiai jaustis skirtingų miego pagrindo poreikių turintiems žmonėms.
 
Čiužinys HARMONIA JAI ir JAM yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojamas vientisas tačiau skirtingo minkštumo spyruoklių blokas. Tai unikalus, dvipusis čiužinys kuris leidžia patogiai miegoti nevienodas kūno proporcijas turintiems žmonėms arba mėgstantiems kietesnį ir minkštesnį miego pagrindą. Viena čiužinio pusė yra dengta natūralaus, neklijuoto lino pluošto (100% linas) ir Clima latekso deriniu. Linų pluoštas turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti ir sugeria bei išgarina drėgmę. Tuo tarpu Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padeda atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiksia miegantiesiems ypatingo patogumo jausmą.
 
Kitai čiužinio pusei parinktas derinys iš unikalių savybių, naujai išgauto aukščiausios kokybės putų poliuretano „Tiger Touch“ ir lino pluošto. Naujas „Tiger Touch“  putų poliuretanas savo savybėmis labai panašus į lateksą. Jis yra patvarus, pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, užtikrina gerą oro pralaidumą, kuris garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui maksimalų vėdinimą jo eksploatavimo metu.
 
Čiužinys gaminamas naudojant naują, nekenksmingą aplinkai ir patvarią klijų technologiją.  Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų – klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu, plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje, bei uždarymui. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų  bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra skiediklių emisijos į atmosferą. Klijai draugiški aplinkai: klijai ir jų tara yra perdirbami.
 
Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški, bei minkšti, taip užtikrinamas siūlių prisitaikymas prie deformacijos, jie nelūžta ir neplyšta.
 
Visos čiužinio gamyboje naudojamos medžiagos gaminamos Europos sąjungoje yra sertifikuotos, draugiškos žmogui bei aplinkai.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§ Tiger Touch – 4 cm.;
§ Lino pluoštas;
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga;
§ 2 skirtingų pusių kietumo/minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas – 400 vnt/m2.;
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga;
§ Lino pluoštas;
§ Clima lateksas – 3 cm.;
§ Trikotažinis užvalkalas su bambuku;
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 23 cm;
§ Spyruoklių apsauga;
§ Čiužinys dvipusis;
§ Kietumas – vidutinio kietumo;
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.;
§ Kito miegančiojo svoris – iki  80 kg;
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.
 
 
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!