Fotelis MAGRĖ-33

Kaina: 523.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis MAGRĖ-33

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!

Klasikinio dizaino fotelis MAGRĖ-33 gaminamas iš itin kokybiškų medžiagų

Sėdimos ir atraminės dalių gamyboje naudojamas aukšto tankio poliuretanas, kuris užtikrina sėdėjimo komfortą. Plieninės zig-zag spyruoklės suteikia baldui ilgalaikį patvarumą.

Baldo karkaso gamyboje naudojama buko mediena

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Gaminant iš natūralios odos, kaina nuo 812 €

Išmatavimai:

Plotis - 120 cm

Gylis - 95 cm

Aukštis - 81 cm (sėdimos dalies - 43 cm)

Daugiau kolekcojos MAGRĖ-33 baldų rasite ČIA

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!