HILDING SALSA čiužinys su tencel užvalkalu, čiužinys nespyruoklinis viskoelastinis , įvairių išmatavimų

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!HILDING SALSA čiužinys su tencel užvalkalu, čiužinys nespyruoklinis viskoelastinis , įvairių išmatavimų

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Vakuumo pakuotė

Nuvelkamas antialerginis Velvet užvalkalas
 
7 anatominės zonos
 
4,6 cm viskoelastinė medžiaga
 
14 cm profiliuotas Flexifoam putų poliuretanas
 
3D juostelė aplink čiužinį (geresnė oro cirkuliacija)
 
Rankenos
 
Nuvelkamas antialerginis tencel užvalkalas
 
Kietumas: kietas
 
Aukštis 22 cm
 
Nestandartai- negaminami
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!