Fotelis VENERA

Kaina: 570.00€

Galimi pasirinkimai
Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis VENERA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Jūs galite pasirinkti fotelį Venera su reglainerio funkcija arba be jos. Reklainerio funkcija suteiks maksimalų komforto ir patogaus sėdėjimo pojūtį. Jį pasirinkus, keliais mygtukų paspaudimais Jūs galėsite nusistatyti savo mėgstamiausią poilsio padėtį

Galite rinktis fotelio atramą, medines kojeles arba besisukantį ratą

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Fotelį galima gaminti su reklainerio funkciją

Galima gaminti iš natūralios odos

Išmatavimai:

Plotis - 104 cm

Gylis - 100 cm

Aukštis - 97 cm (100 cm)

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!