C13 Svetainės, prieškambario miegamojo valgomojo kambario krėslas-fotelis, kėdė

  • Gamintojas: BFP
Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!C13 Svetainės, prieškambario miegamojo valgomojo kambario krėslas-fotelis, kėdė

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS!!!
 
Modernaus dizaino fotelis tinkantis tiek namie, tiek biure
 
Aukštas atlošas ir pagalvėlė suteikia jaukumo jausmą
 
Atrama: kojytės natūralus medis (septyni spalvų variantai)
 
Audiniai: gaminamas iš audinio, eko odos arba natūralios odos (nuo pasirinkto audinio, odos kaina gali nežymiai keistis)
 
Eko odą pasirinkite čia
 
Audinį pasirinkite čia
 
Išmatavimai: nuotraukoje
 
Pagaminta Lietuvoje!

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!