Čiužinys CLASSIC FK 40

-5%
Kaina: 110.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Čiužinys CLASSIC FK 40

AKCIJA -5%

Kainos nurodytos be nuolaidos. Nuolaida bus pritaikyta tik patvirtinus užsakymą!

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Sudėtis: tvirtas klasikinių (Bonell) spyruoklių branduolys.

Kaišytinio pluošto izoliacinė perdanga, putų poliuretanas  2,5cm., sutvirtinti čiužinio kraštai.

Dvipusis čiužinys

Garantija: 5 metai.

Paskirtis: standartinis spyruoklinis čiužinys

Užvalkalas: tvirta ir maloni austinė užvalkalo medžiaga, daigstytas su klimafazeriu, kantuoti čiužinio šonai. Užvalkalo medžiaga: 38 % polipropilenas, 62 % poliesteris. Valomas cheminiu būdu

Čiužinio aukštis:  17 cm

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!