SUPPERA miegamas miegamojo kambario septynių anatominių zonų kišeninėmis Pocket spyruoklėmis čiužinys

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!SUPPERA miegamas miegamojo kambario septynių anatominių zonų kišeninėmis Pocket spyruoklėmis čiužinys

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!
 
SUPPERA – tai dvipusis čiužinys su septynių anatominių zonų kišeninėmis Pocket spyruoklėmis, mėgstantiems minkštą miego pagrindą.
 
Čiužinio  ypatybės:
 
kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;
sumažina kūno apkrovą;
taisyklingai paskirsto žmogaus kūno padėtį;
atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių Pocket spyruoklių bloko su 4 cm unikalios molekulinės struktūros viskoelastinio (memory foam) putų poliuretano lakštu. Dėl tinkamos kūno padėties sumažinama kūno apkrova. Kiekviena spyruoklė įvilkta į medvilninį maišelį individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio, taisyklingai paskirsto žmogaus kūno padėtį. Tai tylus čiužinys. Pajusite, kaip dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę raumenys. Norėdami šiek tiek kietesnio pagrindo tiesiog apverskite šį čiužinį, nes jis yra dvipusis ir miegosite ant itin elastingo putų poliuretano paviršiaus. Pajuskite nepakartojamą lengvumo pojūtį.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti.  Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m². Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūroje. 
Čiužinio užvalkalo audinį galite rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos, Aloe Vera ir žakardinio pilko audinio.
 
Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiams eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 23cm.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§  Viskoelastinė medžiaga (memory foam) (T-50kg/m³) – 4 cm.
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m³) – 3 cm.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  7 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių blokas – 256 vnt./m².
§  Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  Putų poliuretanas (T-27 kg/m³) – 2 cm.                                                                                                                                         
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100–110 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės.
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!