SIMFONIJA čiužinys 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!SIMFONIJA čiužinys 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
SIMFONIJA – tai gerai prisitaikantis prie žmogaus kūno anatomijos čiužinys, mėgstantiems vidutinio kietumo miego pagrindą.
 
 
Čiužinio ypatybės:
 
Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį.
Universalus, dvipusis.
Iš viskoelastinės medžiagos, kanapių pluošto ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR.
Tolygiai paskirsto miegančiojo svorį ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis.
Sumažina kūno apkrovą.
Laidus orui, tvirtas ir elastingas.
Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./m2, dėl to kiekviena iš jų individualiai reaguoja ir sugeria miegančiojo judesius. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris.
 
Tai universalus, dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš viskoelastinės medžiagos ir kanapių pluošto derinio. Dėl unikalių viskoelastinės medžiagos savybių čiužinys gerai prisitaiko prie žmogaus kūno formų ir tolygiai paskirsto jo svorį, taip atpalaiduodamas įsitempusius viso kūno raumenis. Kanapių pluoštas išsiskiria antibakterinėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir leidžia odai kvėpuoti. Kanapių pluoštas yra pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai tarnauja ypač ilgai.
 
Kita čiužinio pusė yra iš kanapių pluošto ir padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinio. Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Kanapių pluoštas kartu su putų poliuretanu suteikia miegančiajam kietesnį ir stabilesnį miego pagrindą.
 
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
 
Čiužinio techninis aprašymas:
 
§ Viskoelastinė medžiaga, išprofiliuota 7 minkštumo zonomis. Tankis 50 kg/m³ – 4 cm.
§ Kanapių pluoštas 0,8 cm.
§ Papildoma spyruoklių apsauga.
§ 7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas.
§ Papildoma spyruoklių apsauga.
§ Kanapių pluoštas 0,8 cm.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, išprofiliuotas 7 minkštumo zonomis. Tankis 37 kg/m³ – 4 cm.
§ Trikotažinis užvalkalas.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
§ Čiužinys dvipusis.
§ Kietumas – vidutinio kietumo.
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.
 
§ Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!