SANDUS čiužinys viskoelastine medžiaga VISCOSOYA 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklės

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!SANDUS čiužinys viskoelastine medžiaga VISCOSOYA 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklės

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
SANDUS – tai elastingas, puikiai prisitaikantis čiužinys su naujausios kartos viskoelastine medžiaga VISCOSOYA, kurios gamyboje naudojamas nemodifikuotų sojų aliejaus ekstraktas. Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių.Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje.
 
Čiužinio ypatybės:
 
Multipocket sistemos pagrindu, 400 vnt./m² į atskirą tekstilinį maišelį vilktų spyruoklyčių;
su natūralia ir aplinką tausojančia viskoelastine medžiaga VISCOSOYA;
universalus, dvipusis;
užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas.
 
Galima rinktis iš septynių siūlomų čiužinio užvalkalų
 
Tai dvipusis čiužinys, kuris iš vienos pusės yra padengtas plonu HR putų poliuretano ir  unikalios, patentuotos, viskoelastinės medžiagos VISCOSOYA sluoksnių derinio. Jos atvirų porų struktūra  puikiai praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Natūralus sojų aliejaus ekstraktas, esantis medžiagoje, suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo čiužiniui. Viskoelastinė medžiaga pasižymi spaudimą mažinančiu poveikiu.  Reaguodama į žmogaus kūno šilumą, minkštėja ir elastingai prisitaiko prie kūno anatomijos bei leidžia jam išlikti taisyklingoje padėtyje.
 
Kita čiužinio pusė, padengta atvirų porų, padidinto elastingumo putų poliuretanu HR. Medžiagų derinys naudojamas čiužinio gamyboje leidžia jam  ilgą laiką išlikti patogiam, elastingam, palaikančiam stabilią oro cirkuliaciją. Čiužinys naudojamas iš abiejų pusių, jam reikalingas tvirtas orui pralaidus lovos pagrindas arba grotelės be padėčių nustatymo. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo pagrindą. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.
 
Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m². Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 25 cm.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§ Viskoelastinė medžiaga VISCOSOYA (T-55kg/m3) – 4 cm.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3) – 2 cm.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 3 cm.
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120–110 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 25 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės.
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!