REGATA čiužinys Multipocket spyruoklės , miegamas miegamojo kambario

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!REGATA čiužinys Multipocket spyruoklės , miegamas miegamojo kambario

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!
 
REGATA – tai čiužinys Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas.
 
Čiužinio ypatybės:
 
suteikia taisyklingą atramą;
pralaidus orui;
ilgaamžis;
universalus, dvipusis;
su nusegamu ir skalbiamu užvalkalu.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano sluoksnis, kuris suteikia čiužiniai stabilumo ir tvirtumo. Viena čiužinio pusė yra minkštesnė, kita – kietesnė. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis. Tai čiužinys, skirtas mėgstantiems kietesnį miego pagrindą.
 
Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją. Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m². Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§  Padidinto elastingumo  putų poliuretanas HR (T-35 kg/m³) – 3 cm.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema – 400 vnt./m². 
§ Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  Putų poliuretanas (T-27 kg/m³) – 3 cm.
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – viena pusė – 110 kg, kita – 120 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės.
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!