RED ORTHOPEDIC čiužinys poket tipo spyruoklinis. įvairių išmatavimų

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!RED ORTHOPEDIC čiužinys poket tipo spyruoklinis. įvairių išmatavimų

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas!!!
 
AKCIJA -15%
 
Nuolaida bus pritaikyta tik patvirtinus užsakymą!!!
 
„Sleepwell RED“ serija skirta žmonėms, vertinantiems kokybę ir suvokiantiems, kad patogi miegojimo vieta yra sveikatos ir gyvybingumo šaltinis.
 
„Hilding Anders Group“ ilgalaikė patirtis geriausiai atsispindi „Sleepwell RED“ serijoje – iš plataus asortimento kiekvienas išsirinks sau geriausios kokybės ir patogiausią čiužinį.
 
„RED“ serijos rinktiniuose gaminiuose naudojamas kokybiškesnis ir elastingesnis už įprastą high resilience (HR) putų poliuretanas ir viskoelastinė medžiaga, miegant tarsi apgaubianti Jūsų kūną.
 
„RED“ serijos gaminių išskirtinė savybė – inovatyvių audinio gamybos technologijų naudojimas.
 
„Sensity™“ technologija neleidžia veistis dulkių erkėms, pelėsiams ir kenksmingoms bakterijoms, sumažina alergijos ir kvėpavimo problemų atsiradimo pavojų.
 
Čiužinių užvalkalai, pagaminti pagal „Intense™“ technologiją, padeda išsilaisvinti kūnui nuo elektrostatinio krūvio – miegas tampa gilesnis, ramesnis, sveikesnis. 
 
Geras sprendimas esant nugaros skausmams.
 
  • Čiužinys spyruoklinis (5 zonų pocket spyruoklės)
  • Vienoje pusėje yra labai standus natūralaus kokoso sluoksnis, kitoje profiliuotas high resilience putų poliuretanas
  • Galima pasirinkti pusę su norimu kietumu
  • Audinys pagamintas pagal „Sensity™“ technologiją
  • Čiužinio užvalkalą galima nuimti ir skalbti iki 40 °C temperatūroje
  • Aukštis 24 cm
  • Galimi nestandartiniai išmatavimai

Čiužiniui suteikiama 2 metų garantija. Spyruoklių blokams - 10 metų garantija.

Dėl nestandartinių išmatavimų tartis su pardavėju!

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!