PALMA miegamas miegamojo kambario latekso bei viskoelastinės medžiagos deriniais čiužinys

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!PALMA miegamas miegamojo kambario latekso bei viskoelastinės medžiagos deriniais čiužinys

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
PALMA – čiužinys mėgstantiems patogią, minkštesnę lovą.
 
 
Čiužinio ypatybės:
 
kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;
su HR, latekso bei viskoelastinės medžiagos deriniais;
sumažinama kūno apkrova;
itin elastingas;
dvipusis;
su nuvelkamu užvalkalu.
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Pocket) spyruoklių bloko, unikalios molekulinės struktūros viskoelastinės (memory foam) medžiagos bei padidinto elastingumo putų poliuretano HR lakštų deriniu iš vienos pusės. Kiekviena spyruoklė įvilkta į medvilninį maišelį individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Iš kitos čiužinio pusės – orui laidaus latekso ir atvirų porų putų poliuretano HR derinys.
 
Dėl tokių skirtingų sudėčių bei tankių medžiagų derinių čiužinys itin elastingas bei nepaprastai patogus miegančiajam. Tai tylus čiužinys. Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, aplinkai ir žmogui draugiškos medžiagos. Pajusite, kaip dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę viso kūno raumenys.
 
Norėdami šiek tiek tvirtesnio pagrindo tiesiog apverskite šį čiužinį, nes jis yra dvipusis. Pajuskite nepakartojamą lengvumo pojūtį.
 
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti  sausu cheminiu būdu. 
Užvalkalo audinį galima rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos ar impregnuoto Aloe Vera ekstraktu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų. 
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§ Viskoelastinė medžiaga (T-50kg/m3) – 2 cm.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 3 cm.
§ Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§ 7 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių blokas – 256 vnt./m2.
§ Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 3 cm.
§ Latekso sluoksnis (T-65kg/m3) – 2 cm.
§ Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110 kg.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 22 cm.
§ Lovos pagrindas – grotelės.
 
 Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!