OSKARAS miegamas čiužinys sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!OSKARAS miegamas čiužinys sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
OSKARAS – karališkas čiužinys, išsiskiriantis savo sudėtyje esančiais natūraliais, žmogui ir aplinkai draugiškais lino ir kanapių pluoštais.
 
 
Čiužinio ypatybės:
 
Sukurtas 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko pagrindu.
Inovatyvi čiužinio sudėtis.
Universalus, dvipusis.
Ergonomiškas, suteikiantis taisyklingą atramą stuburui.
Išskirtinai laidus orui, tvirtas ir ilgaamžis.
Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių bloko. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 400 vnt./m². Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir prisiderina prie kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą.
 
Tai universalus, dvipusis čiužinys. Viena čiužinio pusė yra iš iki šiol dar negaminto Clima latekso, lino ir kanapių pluošto derinio.
 
Clima lateksas pasižymi ventiliacinėmis savybėmis, nes turi didesnį skaičių skylučių, pro kurias pašalinamas šilumos perteklius, negu įprastas lateksas. Tai ergonomiška, atspari deformacijai ir ilgai išlaikanti pradinę formą medžiaga. Dėl elastingo Clima latekso sluoksnio čiužinys padės atsipalaiduoti įsitempusiems viso kūno raumenims ir suteiks miegančiajam ypatingo patogumo jausmą.
 
Čiužinys OSKARAS yra pirmasis AURAPLUS gaminys, kurio sudėtyje naudojami ekologiški, natūralūs ir nekeliantys alergijų linų ir kanapių pluoštai. Linų pluoštas yra vienas iš plačiausiai naudojamų augalinių pluoštų. Tai ilgalaikė, patvari ir natūrali medžiaga. Ji pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis, gerai sugeria ir išgarina drėgmę. Pluoštinės kanapės turi teigiamą poveikį žmogaus savijautai, leidžia odai kvėpuoti, vasarą vėsina, o žiemą šildo. Tai stipriausi ir patvariausi natūralūs pluoštai, dėl to iš jų pagaminti gaminiai yra ilgaamžiai
.
Kita čiužinio pusė – iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu.
 
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m². Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 26 cm.
 
Čiužinio techninis aprašymas:
 
§ Profiliuotas Clima lateksas 7 minkštumo  zonų. Tankis 65 kg/m³ – 3 cm.
§ Lino pluoštas 0,8 cm.
§ Clima lateksas – 2 cm.
§ Kanapių pluoštas 0,8 cm.
§ Spyruoklių apsauga.
§ 7 minkštumo zonų (Multipocket) spyruoklių blokas.
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR 40 kg/m³ – 3 cm.
§ Trikotažinis užvalkalas.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 26 cm.
§ Čiužinys dvipusis.
§ Kietumas – vidutinio kietumo.
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 120 kg.
 
§ Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!