MONACO čiužinys, dviejų skirtingų spyruoklių sistemų pagrindu, komfortiškam miegui.

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!MONACO čiužinys, dviejų skirtingų spyruoklių sistemų pagrindu, komfortiškam miegui.

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
MONACO – tai neįprastai aukštas čiužinys, dviejų skirtingų spyruoklių sistemų pagrindu, komfortiškam miegui.
 
Čiužinio ypatybės:
 
su dviejų skirtingų, vilktų spyruoklių blokų deriniu, efektyviausiam palaikymui;
su viskoelastinės medžiagos bei HR putų poliuretano deriniu tobulam prisitaikymui;
su latekso bei HR putų poliuretano deriniu, ypatingam elastingumui;
dvipusis: kietesnė, minkštesnė pusės;
užvalkalas nusegamas užtrauktuku.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
 
Šiame čiužinyje sujungtos dvi skirtingo aukščio bei tankio spyruoklės. Multipocket spyruoklių sistema yra pagaminta iš skirtingo minkštumo, atskiruose maišeliuose patalpintų, spyruoklių. Dėl tankaus „Multipocket“ spyruoklių bloko, čiužinys užtikrina efektyviausią palaikymą ir leidžia naudoti čiužinį ir esant didesnėms apkrovoms. Itin elastingo latekso ir atvirų porų HR šaltų putų deriniu padengta viena viršutinių čiužinio pusių.  Pocket spyruoklių sistemos kiekviena spyruoklė, taip pat, įvilkta į medvilninį maišelį individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno padėtį. Šios pusės paviršių dengia viskoelastinės, kūno spaudimą mažinančios, medžiagos bei HR šaltų putų derinio lakštas.  Šis čiužinys pasižymi išskirtinėmis komforto ir ortopedinėmis savybėmis, išlaiko stuburą natūralioje padėtyje. Skirtingų spyruoklių sistemų bei jų viršutinių dalių derinys sukuria unikalų jausmą ir puikią kūno atramą. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarėme papildomas vėdinimo angeles. Tai suteikia gaminiams eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.
Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 36cm
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§  Viskoelastinė medžaiga (Memory foam) (T-50 kg/m3)– 2 cm
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3)– 2 cm
§  Spyruoklių apsauga, neaustinė kamšytinė medžiaga
§  7 kišeninių (Pocket) tipo spyruoklių blokas
§  Spyruoklių apsauga, neaustinė kamšytinė medžiaga
§  7 kišeninių spyruoklyčių (MULTIpocket) tipo spyruoklių blokas
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3)–2 cm
§  Laidus orui LATEKSAS (T-65kg/m3)–2 cm
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120kg
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 36 cm
§  Lovos pagrindas – grotelės
 
Čiužinys – dvipusis su galimybe rinktis šiek tiek kietesnę arba minkštesnę puses.
 
Garantija – 3 metai.

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!