MEDEINA miegamas miegamojo kambario čiužinys Su padidinto elastingumo putų poliuretano HR ir kanapių pluošto deriniu

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!MEDEINA miegamas miegamojo kambario čiužinys Su padidinto elastingumo putų poliuretano HR ir kanapių pluošto deriniu

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
MEDEINA – tai kokybiškas, dvipusis spyruoklinis čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį miego pagrindą.
 
 
Čiužinio ypatybės:
 
Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį.
Su padidinto elastingumo putų poliuretano HR ir kanapių pluošto deriniu.
Dvipusis: galima rinktis kietesnę arba minkštesnę čiužinio pusę.
Miegant judesiai nepersiduoda šalia miegančiam.
Suteikia taisyklingą atramą stuburui.
Išskirtinai laidus orui, tvirtas ir elastingas.
Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas.
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų kišeninių (Pocket) spyruoklių. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 256 vnt./m², dėl to kiekviena iš jų individualiai reaguoja ir sugeria miegančiojo judesius. Taip juda ne visas čiužinio paviršius, o tik ta vieta, kuriai tenka kūno svoris.
Čiužinys yra dvipusis. Viena, kietesnė čiužinio pusė yra dengta padidinto elastingumo putų poliuretano HR ir natūralaus kanapių pluošto deriniu. Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu.
 
Kanapių pluoštas išsiskiria antibakterinėmis savybėmis. Šis pluoštas yra pralaidus orui, greitai išgarina drėgmę, sulaiko kūno šilumą ir leidžia odai kvėpuoti. Kanapių pluoštas yra pats stipriausias iš visų natūralių pluoštų, todėl iš jo pagaminti gaminiai tarnauja ypač ilgai. Kanapių pluoštas suteikia čiužiniui tvirtumo ir atsparumo dilimui, dėl to čiužinys yra ilgaamžis. Be to, kanapės yra auginamos natūraliai, joms nereikia cheminių trąšų.
 
Kita, vidutinio kietumo pusė yra dengta padidinto elastingumo putų poliuretanu HR patiks mėgstantiems ne tokį kietą miego pagrindą.
 
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m². Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 21 cm.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
 
Čiužinio techninis aprašymas:
 
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR 35 kg/m³ – 3 cm.
§ Kanapių pluoštas 0,8 cm.
§ Papildoma spyruoklių apsauga.
§ 7 minkštumo zonų (Pocket) spyruoklių blokas – 256 vnt./m².
§ Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR 37 kg/m³ – 3 cm.
§ Trikotažinis užvalkalas.
§ Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 21 cm.
§ Čiužinys dvipusis.
§ Kietumas – vidutinio kietumo.
§ Vieno miegančiojo svoris – iki 100–110 kg.
 
§ Garantija – 3 metai.
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!