LAGŪNA čiužinys Multipocket spyruoklių orui pralaidžiu Clima lateksu

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!LAGŪNA čiužinys Multipocket spyruoklių orui pralaidžiu Clima lateksu

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
LAGŪNA – tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems.
 
Čiužinio ypatybės:
 
išskirtinai elastingas ir komfortiškas;
su natūraliu kokoso pluoštu, suteikiančio kietumo;
su orui pralaidžiu Clima lateksu;
universalus, dvipusis čiužinys su galimybe pasirinkti minkštesnę arba kietesnę pusę;
nusegamas ir skalbiamas užvalkalas.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų.
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Multipocket) spyruoklių. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Tai dvipusis čiužinys, kuriame iš vienos pusės dviejų medžiagų, tai: 1,2 cm kokoso pluošto ir  3 cm profiliuoto Clima latekso sluoksnis, o iš kitos pusės 1,2 cm kokoso pluošto ir 3 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR derinys. Dėl tokios čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinio čiužinys pasižymi tvirtumu ir elastingumu.
 
Viena čiužinio pusė yra minkštesnė, kita labiau elastinga ir kietesnė. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys yra ir ilgaamžiškesnis. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą maksimaliam kūno komfortui. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.
 
Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
 
PASTABA: netinka lovoms, turinčioms šoninį grotelių pakėlimą.
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§ Profiliuotas  lateksas (T- 65kg/m³) – 3 cm.
§ Kokoso pluoštas (1200 gr/m²) – 1 cm.
§  7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių blokas – 400 vnt./m².
§  Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.
§  Kokoso pluoštas (1200 gr/m²) – 1 cm.
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40kg/m³)  – 3 cm.
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – viena pusė – 120 kg, kita – 110 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 24 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės.
 
Čiužinys – dvipusis. Garantija – 3 metai.
 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!