DUETAS miegamas miegamojo kambario spyruoklinis, viskoelastinis čiužinys

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!DUETAS miegamas miegamojo kambario spyruoklinis, viskoelastinis čiužinys

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
DUETAS – tai septynių minkštumo zonų čiužinys Pocket spyruoklių sistemos pagrindu.
 
Čiužinio ypatybės:
 
kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilės maišelį;
specialiai pagal brėžinį išpjaustytų, skirtingų tankių HR putų poliuretano derinys;
universalus, dvipusis;
 
Galimybė rinktis kietesnį ar minkštesnį miego pagrindą;
 
Užvalkalas nusegamas užtrauktuku.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų. 
 
Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Pocket) spyruoklių. Tokioje sistemoje kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, jų yra 256 vnt./m2, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai.
 
Ypatingam komfortui pasiekti viena čiužinio pusė dengta specialiai sukurtu dvisluoksniu, išpjaustytu, skirtingo tankio, itin elastingu putų poliuretano HR deriniu. Šiam čiužinio sluoksniui sukūrėme ypatingą kombinaciją, kuri susideda iš dviejų, specialiai pagal brėžinį išpjaustytų, skirtingų tankių šaltų putų poliuretano. Toks skirtingų putų poliuretano tankių derinimas kartu sukuria ypač elastingą ir kartu tvirtą, patogią atramą miegančiojo kūnui. Septynių zonų pjaustymas suteikia ypatingą prisitaikymą prie miegančiojo kūno, taip pat padidina oro pralaidumą, kas yra labai svarbus faktorius.
 
Kita čiužinio pusė dengta 3 cm padidinto elastingumo, HR putų poliuretano sluoksniu. Padidinto elastingumo putų poliuretanas pagamintas iš atvirų porų ląstelių struktūros, kuri garantuoja didesnį drėgmės garinimą ir palaiko stabilią oro cirkuliaciją miego metu. Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išformuotų vėdinimo angelių. Tokia čiužinio sudėtis daro čiužinį praktišką naudoti. Tai dvipusis, itin elastingas čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui.
 
Užvalkalas pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m² ir apsauginiu sluoksniu. Praktiškumo suteikia atsegamas užtrauktukas, kuris dengia visas čiužinio kraštines, todėl patogu prižiūrėti ir užtikrinti visapusišką higieną. Užvalkalą galima skalbti iki 40 °C temperatūroje arba valyti sausu cheminiu būdu. Užvalkalo audinį galima rinktis iš trikotažinio balto, su bambuku, rudo, lino spalvos ar impregnuoto Aloe Vera ekstraktu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu apie – 22 cm.
 
Čiužinio techninis aprašymas:
 
§  Padidinto elastingumo 7 zonų putų poliuretanas HR – 5 cm.                                                                                                          
§  Inovatyviai zonuotos detalės HR (tankis T-35 kg/m3 ir T-44
§  Neaustinė kamšytinė medžiaga.
§  7 zonų kišeninių (Pocket) spyruoklių blokas – 256 vnt./m².
§  Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius.                                                                                                                                                         
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110–120 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 22 cm.
§  Lovos pagrindas – grotelės.
 
Specialiai pjaustyti, orui laidūs čiužinio šonai
 
Čiužinys – dvipusis su galimybe rinktis kietesnę arba minkštesnę puses.
 
Garantija – 3 metai.
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!