DOMINGO viskoelastinis putų poliuretano su viscosoya čiužinys

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!DOMINGO viskoelastinis putų poliuretano su viscosoya čiužinys

Pirkti

 

Nemokamas pristatymas !!!!
 
DOMINGO – tai neįprastai aukštas, daugiasluoksnis čiužinys, karališkam miegui.
 
Čiužinio ypatybės:
 
garantuoja tolygią atramą kūnui;
su natūralia viskoelastine medžiaga „VISCOSOYA“ tobulam prisitaikymui;
su orui pralaidžiu kokoso pluoštu;
su lateksu, ypatingam elastingumui;
dvipusis: kietesnė, minkštesnė pusės.
užvalkalas nusegamas ir skalbiamas.
Užvalkalą galima rinktis iš penkių siūlomų variantų.
 
Dėl specialaus sluoksnių išdėstymo čiužinys pasižymi ryškiomis ortopedinėmis savybėmis ir puikiai palaiko stuburą taisyklingoje padėtyje. Šis čiužinys pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir elastingumu. Viskoelastinė medžiaga „VISCOSOYA“, esanti  čiužinio branduolio sudėtyje, su natūraliu sojų aliejaus ekstraktu, kuris suteikia sveiką aplinką žmogui ir patvarumo viskoelastinei medžiagai. Kokosas yra natūrali, higieniška, laidi drėgmei ir orui medžiaga,  sutvirtinanti čiužinio pagrindą ir leidžianti čiužiniui kvėpuoti. Lateksas suteikia čiužiniui minkštumo ir elastingumo.  „Žiemos-vasaros“ efektas suteikia patogų miegą bet kuriuo metų laiku.
 
Visose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai suteikia gaminiui eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.
 
Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 40 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu.
 
Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 30 cm.
 
Užvalkalą galima rinktis iš septynių siūlomų variantų. 
 
 
Čiužinio branduolį sudaro:
 
§  „VISCOSOYA“ (memory foam) medžiaga (T-55 kg/m3) – 4 cm.
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/m3) – 11 cm.
§  Kokoso pluoštas – 2 cm.
§  Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-40 kg/m3) – 11 cm.
§  Orui laidus lateksas (T-65kg/m3) – 2 cm.
§  Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 110 kg.
§  Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 30 cm
§  Lovos pagrindas – grotelės
 
Čiužinys – dvipusis su galimybe rinktis šiek tiek kietesnę arba minkštesnę puses.
 
Garantija – 5 metai.
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!