Komoda D10-5

Kaina: 111.00€

Galimi pasirinkimai

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Komoda D10-5

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Modernaus dizaino talpi komoda - spintelė

Puikiai derančios riešuto ir balta spalvos sukuria paprastumo ir elegantiškumo jausmą

Papildomos detalės D10-15 ir D10-16 funkcionaliai prisitaiko prie baldo. Jos gali papildyti patį baldą kaip interjero detalė arba būti naudojama kaip "dėžutė" ar lentynėlė

Išmatavimai:

Plotis - 80 cm

Gylis - 38,2 cm

Aukštis - 123 cm

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!