Fotelis OLYMPIC

Kaina: 603.00€

Galimi pasirinkimai

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Fotelis OLYMPIC

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

Jūs galite pasirinkti automatiniu arba mechaniniu būdu valdomą poilsio mechanizmą. Ši funkcija suteiks maksimalų komforto ir patogaus sėdėjimo pojūtį. Jei pasirinksite automatiniu būdu valdomą variantą, keliais mygtukų paspaudimais Jūs galėsite nusistatyti savo mėgstamiausią poilsio padėtį

Vokiškas mechanizmas leidžia labai lengvai keisti sėdėjimo padėtį. Nugaros ir kojų atramos reguliuojasi atskirai, maksimaliam Jūsų komfortui. Fotelis apsisuka apie savo ašį. Fotelių mechanizmai itin tvirti, nepaisant to yra lengviausi savo klasėje, dėl to baldus lengva transportuoti, pernešti iš vienos vietos į kitą

Automatinis mechanizmas valdomas mygtukais, o mechaninis – metaline rankenėle prie dešinio porankio

Fotelio kojos mechanizmas leidžia foteliui apsisukti aplink savo ašį

Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)

Gaminant iš natūralios odos kaina nuo 1016 €

Išmatavimai:

Plotis - 70 cm

Gylis - 85 cm

Aukštis - 110 cm

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!

Panašūs produktai