Pufas EASY

Kaina: 58.00€

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


Pufas EASY

 

Pufas EASY puikiai derės bet kurioje Jūsų namų erdvėje: svetainėje ar vaikų kambary, prieškambaryje ar darbo kabinete

Tai komfortiškas ir mielas kambario akcentas

Išorinį sėdmaišio audinį galima nuimti (yra užtrauktukas) ir skalbti pagal audinio priežiūros reikalavimus. Viduje yra papildomas maišas, pripildytas putų pluošto kamuoliukais.

Platus audinių pasirinkimas. Audinį išsirinksite ČIA

Galima gaminti iš natūralios odos

Išmatavimai:

Plotis - 44 cm

Gylis - 44 cm

Aukštis - 44 cm

Perkant prekių už 100 € ir daugiau, pristatymas nemokamas!

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!