PANDA

Kaina: 0.00€

Galimi pasirinkimai


Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime.


PANDA

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!

PANDA sofa - tai modulinis baldas, kuri turi trys skirtingus formų modulius (kampą, fotelį, pufą), kuriais lengviau yra komponuoti erdvę, kad ir kokio dydžio, ilgio ar struktūros ji bebūtų. Baldas labiau taikytas visuomeniniam naudojimui, bet taip pat įspūdingai atrodo ir gyvenamoje patalpoje. Iš gausaus apmušalų asortimento, galima sukurti žaismingas, įdomias ir nuotaikingas aplinkas
 
Platus audinių pasirinkimas (audinį išsirinksite ČIA)
 
Galima gaminti iš natūralios odos
 
Išmatavimai ir kainos:
 
Komplektacijos dalis Plotis Aukštis Gylis Kaina nuo
Pufas 90 43 90 158 €
Fotelis 90 74 90 228 €
Kampinė dalis 90 74 90 277 €
 
 

 

 

 

 

 

 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 6€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 6€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!