R-1 Svetainės, jaunuolio baldų sistema (spintos, TV staliukai, lentynų spinta, lentynos, spintelės, komodos, kampinės lentynos)

Dėl šios prekės teirautis pardavėjo!
El. paštu: info@eldabaldai.lt
Tel. nr.: +370 697 65599

Turite klausimų?
Įveskite savo telefono numerį ir mes su Jumis susisieksime!R-1 Svetainės, jaunuolio baldų sistema (spintos, TV staliukai, lentynų spinta, lentynos, spintelės, komodos, kampinės lentynos)

Pirkti

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS !!!
 
Išskirtinio bei modernaus dizaino svetainės baldų sistema, kuri trauks Jūsų ir Jūsų svečio akį
 
Iš siūlomo plataus modulinių baldų pasirinkimo lengvai galėsite susikomplektuoti svetainės ar jaunuolio kambarį. 
 
Sistema gaminama iš LMDP plokštės
 
Kantuotė- PVC
 
Vitrinoje ir indaujoje galima įmontuoti LED apšvietimą
 
Išmatavimai ir brėžiniai: nuotraukose
 
Spalvų pasirinkimo nėra
 
Pasižymėkite norimas dalis ir susikurkite savo svajonių kambarį !
 

EldaBaldai.lt viena iš greičiausiai rinkoje pristatančių baldus. Baldus pirkėjams į bet kurią Lietuvos vietą (namus, biurą ar į kitą Jūsų pasirinktą vietą), Jums patogiu metu pristato mūsų kompanija, arba mūsų partneriai, todėl mes stengiamės pristatyti laiku, nepažeistas, pilnai sukomplektuotas prekes.

Prekės pristatomos iki Jūsų nurodyto adreso,t.y. namo, ar kito objekto, galima prekės įnešimas / užnešimas į Jūsų butą,ofisą, mokestis 10€ už vieną aukštą. Miegamojo ar sekcijos komplekto užnešimas 10€ už vieną aukštą.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos, jei reikia užsakyti, tuomet gali trukti nuo 30 iki 45 darbo dienų. Minkštiems nekorpusiniams baldams taikomas pristatymo terminas iki 30 darbo dienų, kadangi jie dažniausiai gaminami pagal užsakymą.

Visi baldai pristatomi nemokamai!